Ви можете написати або зателефонувати нам:

+38 (067) 622 61 35

ОНЛАЙН

Ви можете написати або зателефонувати нам:

+38 (067) 622 61 35

Малюнковий інтенсив "Квітка"Для зцілення і підживлення дитячого начала особистості.(самоповага, самоприйняття, самооцінка, самоцінність)

Цей ІНТЕНСИВ спрямований на знайомство з техніками символдрами та арт-терапії, покращення самопочуття, через виконання регулярних вправ на саморегуляцію. 

ВИ самі обираєте мету, з якою починаєте працювати в ІНТЕНСИВІ!●  вільно виражати емоції та почуття, які важко сформулювати словами.●  самопізнання та розумінню себе.●  розвиток творчих здібностей та креативності.●  покращення комунікативних навичок та вміння співпрацювати.●  знизити рівень стресу та тривоги.●  підвищити самооцінку та впевненість у собі.●  допомога у вирішенні особистих проблем та конфліктів.

Протягом 7 днів в супроводі психолога

Illustration

Уявляємо

Дозволь собі вільне вираження емоцій, думок, відчуттів, фантазії та створи неповторні образи.

Illustration

Малюємо

Розкрий свій потенціал та розкажи свою історію на папері.

Illustration

Аналізуємо

Інтерпретація малюнку - дає зрозуміти свої цінності, переконання, стосунки з іншими людьми, ставлення до світу, страхи та конфлікти, мотиви ... 

Для тих, хто потребує : підтримки, спілкування, творчості, прояву себе!

Дивно, казково, захоплююче, творчо, з фантазією! Цей інтенсив створений саме для тебе!

● Приготуйте аркуші паперу, олівці, фломастери, фарби: все про те, чим вам хочеться і зручно малювати.● Зовсім не обов'язково вміти малювати, головне віддатися рухам руки і слідувати її напрямку!● Ви робите малюнки у зручний для вас час протягом ДНЯ, робите ФОТО і висилаєте мені особистим повідомленням. 

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with