Ви можете написати або зателефонувати нам:

+38 (067) 622 61 35

ОНЛАЙН

Ви можете написати або зателефонувати нам:

+38 (067) 622 61 35

Illustration

Зінаїда Панькіна психолог

"Справжня краса полягає в прийнятті та коханні себе таким, як ти є. Самоцінність виражається у вмінні бути вірним собі." 

Онлайн/офлайн: Одеса, Таїрова.Психологічна допомога: панічні атаки, тривога, невроз, втрати.Стосунки: багатодітні сім'ї, розлучення, співзалежність.Методи: піскова терапія, символдрама.

  • Детальніше

    Досвід консультування : 5 років

Освіта

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відгуки від клієнтів

Ольга М.Взяла участь у тренінгу з підбиття підсумків року і розстановки цілей на наступний рік. Брала участь онлайн. Ефект супер! Розібралася, що зробила, що не зробила і що хочу зробити. Сповнена сил, енергії та натхнення на досягнення поставлених цілей. Однозначно братиму участь в подальших тренінгах і рекомендуватиму іншим! Дякую за можливість брати участь у такому заході! 

Тетяна Л.Через накопичений стрес (війна, вимушена еміграція, родичі, які залишилися на території, де неспокійно, підозри на смертельну хворобу матері і т.п.) привели мене до повного знесилення, апатії і поганого самопочуття, мені просто хотілося забитися в кут і нічого не робити, сил не було зовсім. Звернулася по допомогу до Зінаїди і завдяки її професіоналізму, ситуація докорінно змінилася. Займалися онлайн, оскільки в різних країнах. Сьогодні почуваюся чудово, сповнена сил, енергії та бажання рухатися далі, заняття продовжую, бо життя складається з різних емоційних станів і щоб легше їх переживати та насолоджуватися життям, незважаючи ні на які труднощі. Дякую вам і бажаю подальших успіхів у вашій благородній справі!

Марія Н.У вимушеному переїзді через війну в Україні я і діти переживали дуже сильний стрес. Зінаїда всіляко підтримала мене і дітей, давала практики, як впоратися з панічними атаками, як заспокоїти дітей, як заспокоїтися самій. Завжди була поруч у нелегку хвилину. Дякую за підтримку і професіоналізм та підхід до своєї роботи!  

Lara K.Я займаюся із Зіною 7 місяців, до цього в мене була інша психологиня, але не склалося, тому починала заняття дуже обережно, придивлялася. Зіна чудова, а головне великий професіонал своєї справи, без непрошених порад, засуджень, нав'язування своєї думки. Після 16 років аб'юзивного шлюбу, релігійної сім'ї, війни, смерті чоловіка і переїзду в чужу країну з маленькою дитиною - моя самооцінка була м'яко кажучи "нижче плінтуса", а "кукуха" вже доїжджала до краю....... Психологічні консультації та терапія із Зіною реально витягнули мене. Лікування через образи дуже м'яко, але дієво повернули на ноги, з'явилися сили і бажання жити, зав'язалися нові стосунки, які я намагаюся побудувати, як здорові. Особливо вдячна Зіні, що вона ніколи не завершує сеанс на півдорозі, і якщо бачить, що мені погано або щось не доопрацьовано, ми займаємося стільки, скільки буде потрібно. Я вдячна Зіні за те, що вона допомогла мені прийняти і полюбити себе, проживати важкі періоди з чітким усвідомленням реальності, жити усвідомлено, повноцінно! 

Євгенія Ж.
Хочу висловити подяку за допомогу синові (7 років). Пішовши в перший клас, син переживав непросту адаптацію (відвідували шкільного психолога 2 місяці, але не допомогло). Тоді звернулися до Зінаїди і сталося диво. Ситуація стала вирівнюватися на очах. Син із задоволенням відвідував заняття, на яких йому подобалося ліпити, малювати, грати (виявляється це все терапія). 

Піскова терапія

Made with